Na tejto stránke nájdete naše postrehy, recepty, recenzie, alebo len také blábolenie o jedle, životnom štýle a cestovaní. Ňufi má za cieľ stať sa foodblogom s pravidelnými príspevkami a neskôr aj viacero ďalšími kategóriami, článkami a rôznymi inými vychytávkami. Takže si na nás neváhajte kliknúť a sem tam si od nás niečo prečítať.

Team Ňufi.sk, Anna a Mario.

Ňufi, nielen foodblog

A mimochodom, ak ste sa dostali až sem, vitajte na našej stránke. Sme dvaja zaľúbenci, Anna a Mario, a dokopy tvoríme Ňufi. Túto stránku sme si vysnívali približne pred troma rokmi. Obaja milujeme všetko spojené s varením a jedlom a radi by sme sa so svojimi jedálnymi zážitkami, receptami a radami podelili aj s inými.

Spočiatku tu nájdete len nejaké receptyfoodporn záležitosti. Postupne budú pribúdať aj recenzie a blog-posty. Najbližšie to bude asi z Krakova a neskôr z Londýna. Tam sa totiž v blízkej dobe chystáme na krátke cestovateľské návštevy. Aj keď zatiaľ nie sme zrovna influenceri, radi by sme s vami na tomto mieste zdieľali svoje nápady a myšlienky, ktoré sa nám páčia, alebo ich využívame v našom každodennom živote.

Ňufi je projekt, z ktorého by sme radi vybudovali portál pre všetkých.  Portál kde sa ľudia môžu podeliť o svoje jedálne, lifestyle-ové, fotografické alebo aj blogerské myšlienky. Bude to miesto, kde by si každý mal prísť na svoje.

A + M