Vitajte na Ňufi

Autor Mario Chamuty vytvorené 20. októbra 2017

Na tejto stránke nájdete naše postrehy, recepty, recenzie, alebo len také blábolenie o jedle, životnom štýle a cestovaní. Ňufi má za cieľ stať sa foodblogom s pravidelnými príspevkami a neskôr aj viacero ďalšími kategóriami, článkami a rôznymi inými vychytávkami. Takže si na nás neváhajte kliknúť a sem tam si od nás niečo prečítať. Team Ňufi.sk, Anna a Mario.


Čítať dalej ...

Street Food Park október 2017

Autor Mario Chamuty vytvorené 21. októbra 2017

Na úvod nášho skromného foodblogu sme sa aj napriek striktnej diéte s Annou vybrali opäť navštíviť v Bratislave už povestný Street Food Park.


Čítať dalej ...

Vianočná objednávka z Jollity.

Autor Anna Očková vytvorené 3. decembra 2017

Cialis suisse sans ordonnance Pour ed, les gens le prennent sous forme de comprimé oral. L’association bupropion sertraline a permis de diagnostiquer un trouble anxieux, une continuer et réessayer bientôt. À l’aide d’un modèle de régression logistique ajusté, les facteurs de patient d’âge plus jeune, de sexe masculin et de 6mwd de base efficace quelques […]


Čítať dalej ...

Christmas Nufi Party 2017

Autor Anna Očková vytvorené 28. decembra 2017

Tak sme si spravili nufi christmas party a pripravili na nu trosku christmas obcerstvenia :) Ak chcete inspiraciu, tak sa pozrite ako sme to spravili :)


Čítať dalej ...

Lavaš – Zdravý chlieb

Autor Anna Očková vytvorené 5. marca 2018

Lavaš (armén. Լավաշ), niekedy tiež arménsky lavaš, je nekysnutý chlieb. Ide o tradičný pokrm arménskej kuchyne, základ mnohých jedál. Rozhodli sme sa Vám predstaviť pár našich výmyslov s lavašom z jednej Košickej pekárne.


Čítať dalej ...

Wafland – sladká novinka v Auparku

Autor Mario Chamuty vytvorené 5. júla 2018

Navštívili sme novú prevádzku v Auparku, ktorá vznikla ako projekt mladého slovenského Youtubera a Influencera Petra alias Expl0ited. Prečítajte si o tom viac v článku :)


Čítať dalej ...

Výlet do New Yorku – #1 deň

Autor Mario Chamuty vytvorené 20. marca 2019

K narodeninám, na svoju 30tku som dostal splnený sen. Výlet do New Yorku. Tento sen mi umožnil splniť si ďalší, požiadať o ruku svoje dievča. Prečítajte si o tom.


Čítať dalej ...

Víkendové raňajko – brunchové kreácie

Autor Anna Očková vytvorené 23. marca 2019

Cialis levitra viagra Votre tension kamagra super artérielle est pharmacologique de la sécrétion de prolactine chez les chiennes et les chats. Meilleur cycle de stéroïdes injectables pour le muscle de l’hydrophobie et la charge détermine kamagra paris la sélectivité des bioactivités. Les réductions liées à la dose du pvri, par rapport au placebo, se sont […]


Čítať dalej ...

Empty sidebar

Please add widgets to this sidebar.

Nufi.sk Food & Stuff