Vitajte na Ňufi

Autor Mario Chamuty vytvorené 20. októbra 2017

Na tejto stránke nájdete naše postrehy, recepty, recenzie, alebo len také blábolenie o jedle, životnom štýle a cestovaní. Ňufi má za cieľ stať sa foodblogom s pravidelnými príspevkami a neskôr aj viacero ďalšími kategóriami, článkami a rôznymi inými vychytávkami. Takže si na nás neváhajte kliknúť a sem tam si od nás niečo prečítať. Team Ňufi.sk, Anna a Mario.


Čítať dalej ...

Street Food Park október 2017

Autor Mario Chamuty vytvorené 21. októbra 2017

Na úvod nášho skromného foodblogu sme sa aj napriek striktnej diéte s Annou vybrali opäť navštíviť v Bratislave už povestný Street Food Park.


Čítať dalej ...

Vianočná objednávka z Jollity.

Autor Anna Očková vytvorené 3. decembra 2017

Mali sme Black friday, čierny piatok a rôzne iné synonymá tohto „obchodného sviatku“. Už dlhšiu dobu som si robila zálusk na pár produktov, ku ktorým som sa dostala viac menej náhodou. E-shop jollity.sk je jeden zatiaľ asi s menej známych známych obchodíkov, kde nájdete rôzne zápisníky, písacie potreby, dekorácie, doplnky a množstvo rôznych rozkošností.


Čítať dalej ...

Christmas Nufi Party 2017

Autor Anna Očková vytvorené 28. decembra 2017

Tak sme si spravili nufi christmas party a pripravili na nu trosku christmas obcerstvenia :) Ak chcete inspiraciu, tak sa pozrite ako sme to spravili :)


Čítať dalej ...

Lavaš – Zdravý chlieb

Autor Anna Očková vytvorené 5. marca 2018

Lavaš (armén. Լավաշ), niekedy tiež arménsky lavaš, je nekysnutý chlieb. Ide o tradičný pokrm arménskej kuchyne, základ mnohých jedál. Rozhodli sme sa Vám predstaviť pár našich výmyslov s lavašom z jednej Košickej pekárne.


Čítať dalej ...

Wafland – sladká novinka v Auparku

Autor Mario Chamuty vytvorené 5. júla 2018

Navštívili sme novú prevádzku v Auparku, ktorá vznikla ako projekt mladého slovenského Youtubera a Influencera Petra alias Expl0ited. Prečítajte si o tom viac v článku :)


Čítať dalej ...

Výlet do New Yorku – #1 deň

Autor Mario Chamuty vytvorené 20. marca 2019

K narodeninám, na svoju 30tku som dostal splnený sen. Výlet do New Yorku. Tento sen mi umožnil splniť si ďalší, požiadať o ruku svoje dievča. Prečítajte si o tom.


Čítať dalej ...

Víkendové raňajko – brunchové kreácie

Autor Anna Očková vytvorené 23. marca 2019

Víkendové raňajky sú pre nás akýmsi rituálom. Po celom týždni sme spolu, môžme sa porozprávať, naplánovať si nasledujúce dni, podeliť sa o zážitky, novinky. Inokedy si zas len spolu čítame, pri dobrej káve a čajíku. Víkend je v tomto iný. Sme spolu síce každý deň, ale toto je iné. Intímnejšie, radostnejšie, zaľúbenejšie, pokojnejšie? Baví ma […]


Čítať dalej ...

Empty sidebar

Please add widgets to this sidebar.

Nufi.sk Food & Stuff